Duyurular

 

 

KIM103 KİMYA DERSİ FİNAL SINAVI SALONU

SINAV TARİHİ: 06.08.2018 SAAT: 09.30

ÖĞRETİM ÜYESİ

ŞUBE

SALON NO

KAPASİTE

Prof. Dr. Hayrettin TÜMTÜRK

1.Şube

1.KAT 114

110

 

 

 

 

 

ING203 AKADEMİK İNG.I  DERSİ FİNAL SINAVI SALONU

SINAV TARİHİ: 06.08.2018 SAAT: 11.30

ÖĞRETİM ÜYESİ

ŞUBE

SALON NO

KAPASİTE

ÖĞR. GÖR. BORA VURAL

1.Şube

1.KAT 114

110

 

 

 

 

 

FIZ103E VE FIZ103 FİZİK I DERSİ FİNAL SINAVI GÖZETMEN – SALON ÇİZELGESİ

SINAV TARİHİ: 06.08.2018 SAAT: 13.30

ÖĞRETİM ÜYESİ

ŞUBE

ARŞ. GÖR.ADI SOYADI

SALON NO

KAPASİTE

Prof.Dr. Ziya MERDAN

1.Şube

ARŞ.GÖR.ERHAN SEZGİN (ELEK.-ELEKTR. MÜH.)

1. KAT 114

110

Prof.Dr. Ziya MERDAN

2.Şube

ARŞ.GÖR.UĞUR YEŞİLYURT (ELEK.-ELEKTR. MÜH.)

1. KAT 114

 

Doç.Dr. Aynur ÖZCAN

3.Şube

ARŞ.GÖR.BURCU KÜÇÜKOĞLU (MAKİNA MÜH.)

1. KAT  121

84

ARŞ.GÖR.MUHAMMED GÜMÜŞ (İNŞAAT MÜH.)

Prof.Dr. Bülent KUTLU

4.Şube

ARŞ.GÖR.KAAN YÜNKÜL (İNŞAAT MÜH.)

1.KAT 116

55

ARŞ.GÖR.CEREN GÜZEL TURHAN (BİLGİSAYAR MÜH.)

Prof.Dr.Metin ÖZER

%100 İngilizce FIZ103E 1.ŞUBE

ARŞ.GÖR.BEGÜM MUTLU (BİLGİSAYAR MÜH.)

1.KAT 128

66

ARŞ.GÖR.SERHAN KÖKHAN (ENDÜSTRİ MÜH.)

 

 

ING204 AKADEMİK İNG.II  DERSİ FİNAL SINAVI SALONU

SINAV TARİHİ: 06.08.2018 SAAT: 15.30

ÖĞRETİM ÜYESİ

ŞUBE

SALON NO

KAPASİTE

ÖĞR. GÖR. BORA VURAL

1.Şube

1.KAT 114

110

 

 

 

 

 

 

ISG401 İŞ SAĞLIĞI  VE GÜVENLİĞİ  I  DERSİ FİNAL SINAVI GÖZETMEN –SALON ÇİZELGESİ

SINAV TARİHİ: 07.08.2018 SAAT:11.30

ÖĞRETİM ÜYESİ

ŞUBE

ARŞ. GÖR.ADI SOYADI

SALON NO

KAPASİTE

Prof.Dr. Suna BALCI

1.ŞUBE

 

ARŞ.GÖR.DEMET ÖZAYDIN(MAKİNA MÜH.)

1.KAT 114

110

ARŞ.GÖR.MEHMET AKİF YERLİKAYA (ENDÜSTRİ MÜH.)

ARŞ.GÖR.DR.ALPAY ŞAHİN (KİMYA MÜH.)

ARŞ.GÖR.BİRCE KARAMAN (KİMYA MÜH.)

 

 

ISG402 İŞ SAĞLIĞI  VE GÜVENLİĞİ  II  DERSİ FİNAL SINAVI GÖZETMEN –SALON ÇİZELGESİ

SINAV TARİHİ: 07.08.2018 SAAT:13.30

ÖĞRETİM ÜYESİ

ŞUBE

ARŞ. GÖR.ADI SOYADI

SALON NO

KAPASİTE

Prof.Dr. Suna BALCI

1.ŞUBE

 

ARŞ.GÖR.OĞUZ FAİK SEVEN (MAKİNA MÜH.)

1.KAT 114

110

ARŞ.GÖR.SENA AYDOĞAN (ENDÜSTRİ MÜH.)

ARŞ.GÖR.DR.ALPAY ŞAHİN (KİMYA MÜH.)

ARŞ.GÖR.DR.MEHMET TAŞDEMİR (KİMYA MÜH.)

 

 

MAT101E MATEMATİK I DERSİ FİNAL SINAVI GÖZETMEN – SALON ÇİZELGESİ

SINAV TARİHİ: 07.08.2018 SAAT: 15.30

 

ÖĞRETİM ÜYESİ

ŞUBE

ARŞ. GÖR.ADI SOYADI

SALON NO

KAPASİTE

Prof.Dr.Ogün DOĞRU

1.Şube

ARŞ.GÖR.MUSTAFA KAŞ (MAKİNA MÜH.)

1.KAT 114

110

Prof.Dr.Ogün DOĞRU

2.Şube

ARŞ.GÖR.MAHMUT ŞAMİL KAYA (MAKİNA MÜH.)

1.KAT 114

110

Prof.Dr.Ercan ALTINIŞIK

4.şube

ARŞ.GÖR.DUYGU YILMAZ AYDIN (KİMYA  MÜH.)

1.KAT 116

55

ARŞ.GÖR.DR.MEHMET  TAŞDEMİR (KİMYA MÜH.)

Doç.Dr.Gürhan İÇÖZ

%100 İngilizce MAT101E 1.ŞUBE

ARŞ.GÖR.DİLRUBA KARAYEL (ENDÜSTRİ MÜH.)

1.KAT 128

66

ARŞ.GÖR.AHMET AKTAŞ (ENDÜSTRİ MÜH.)

 

 

FIZ104E FİZİK II DERSİ FİNAL SINAVI GÖZETMEN – SALON ÇİZELGESİ

SINAV TARİHİ: 08.08.2018 SAAT: 10.30

ÖĞRETİM ÜYESİ

ŞUBE

ARŞ. GÖR.ADI SOYADI

SALON NO

KAPASİTE

Prof.Dr.Metin ÖZER

1.Şube

ARŞ.GÖR. ALİ OSMAN KÜÇÜK (ELEK.-ELEKTR. MÜH.)

1. KAT 121

84

ARŞ.GÖR. İHSAN KANBAZ (ELEK.-ELEKTR. MÜH.)

Prof.Dr.Özlem YEŞİLTAŞ

2.Şube

ARŞ.GÖR.MUHAMMED GÜMÜŞ (İNŞAAT MÜH.)

1. KAT 114

110

Prof.Dr.Özlem YEŞİLTAŞ

3.Şube

ARŞ.GÖR.DR.NALAN KAYA (İNŞAAT MÜH.)

1. KAT  114

 

Doç.Dr.Aycan ÖZKAN

4.Şube

ARŞ.GÖR.YAVUZ CANBAY (BİLGİSAYAR MÜH.)

1. KAT 116

55

ARŞ.GÖR.ANIL UTKU (BİLGİSAYAR MÜH.)

Doç.Dr.Aycan ÖZKAN

%100 İngilizce FIZ104E 1.ŞUBE

ARŞ.GÖR. ESRA DUYGU DURMAZ (ENDÜSTRİ MÜH.)

1. KAT 118

55

ARŞ.GÖR. İNCİ ELİF HADİK (ENDÜSTRİ MÜH.)

 

 

MAT102E VE MAT102 MATEMATİK II DERSİ FİNAL SINAVI GÖZETMEN – SALON ÇİZELGESİ

SINAV TARİHİ: 08.08.2018 SAAT: 15.30

ÖĞRETİM ÜYESİ

ŞUBE

ARŞ. GÖR.ADI SOYADI

SALON NO

KAPASİTE

Doç.Dr.Ülkü DİNLEMEZ

1.ŞUBE

 

ARŞ.GÖR.MERVE DEMİRCİ (ELEK.-ELEKTR. MÜH.)

1.KAT 121

84

Doç.Dr.Ülkü DİNLEMEZ

2.ŞUBE

 

ARŞ.GÖR.MUHSİN TURAN (ELEK.-ELEKTR. MÜH.)

1.KAT 121

 

Doç.Dr.Cüneyt ÇEVİK

3.ŞUBE

ARŞ.GÖR.BEDRETTİN MAHMUT KOCAGİL(MAKİNA MÜH.)

2.KAT 212

88

Doç.Dr.Cüneyt ÇEVİK

4.ŞUBE

ARŞ.GÖR. KAAN YÜNKÜL (İNŞAAT MÜH.)

 

2.KAT 212

 

Prof.Dr.Hakan EFE

5.ŞUBE

ARŞ.GÖR. MUHAMMED GÜMÜŞ (İNŞAAT MÜH.)

 

1.KAT 114

110

Prof.Dr.Hakan EFE

6.ŞUBE

ARŞ.GÖR. RAMAZAN TERZİ (BİLGİSAYAR MÜH.)

 

1.KAT 114

 

Doç.Dr.Gürhan İÇÖZ

%100 İngilizce MAT102E 1.ŞUBE

ARŞ.GÖR.YASİN İNAĞ (BİLGİSAYAR MÜH.)

ARŞ.GÖR.FATMA ZEYNEP AYTAÇ YILMAZ(MAKİNA MÜH.)

1.KAT 128

66