Duyurular

 

UYARI: Ara sınav veya yarıyıl sınavına giremeyen öğrencilere mazeret sınavı açılmaz. Yaz okulunda açılan dersler için bütünleme sınavı yapılmaz.

 

DERSLER

1. VİZE

2. VİZE

FİNAL

ING103, İNGİLİZCE I

08.Ağu.17

Saat: 13.30

-

23.Ağu.17

Saat: 13.30

ING104, İNGİLİZCE II

09.Ağu.17

Saat: 10.30

-

23.Ağu.17

Saat: 11.00

ING203, AKADEMİK İNGİLİZCE I

03.Ağu.17

Saat: 09.30

10.Ağu.17

Saat: 09.30

23.Ağu.17

Saat: 09.30

ING204, AKADEMİK İNGİLİZCE II

10.Ağu.17

Saat: 11.00

17.Ağu.17

Saat: 11.00

23.Ağu.17

Saat: 15.00

MAT101E, MATEMATİK I

08.Ağu.17

Saat:15.30

-

25.Ağu.17

Saat: 10.30

MAT102 VE MAT102E, MATEMATİK II

03.Ağu.17

Saat: 15.30

-

24.Ağu.17

Saat: 15.30

KIM103, KİMYA

04.Ağu.17

Saat: 10.30

-

23.Ağu.17

Saat: 16.30

FIZ103, FİZİK I

02.Ağu.17

Saat: 13.30

-

21. Ağu.17

Saat: 15.30

FIZ104E, FİZİK II

01.Ağu.17

Saat: 10.30

-

21.Ağu.17

Saat:10.30

 

 

 

FIZ104E FİZİK II VİZE SINAVI

01.Ağu.2017

Saat: 10.30

ŞUBE

HOCASI

SINAV SALONU

GÖZETMEN

1.ŞUBE

PROF.DR. METİN ÖZER

1.KAT 114 NOLU SALON

ARŞ.GÖR. ERHAN SEZGİN (ELK.)

ARŞ.GÖR. MERVE DEMİRCİ (ELK.)

ARŞ.GÖR. SEDA KÜL(ELK.)

2.ŞUBE

PROF.DR. METİN ÖZER

1.KAT 121 NOLU SALON

ARŞ.GÖR. PINAR DEĞİRMENCİOĞLU

KZÖ.          NAGEHAN BÖR(KİMYA)

3.ŞUBE

DOÇ.DR. ÖZLEM YEŞİLTAŞ

4.KAT 414

VE

ARŞ.GÖR. SERHAN KÖKHAN(END.)

ARŞ.GÖR. M.AKİF YERLİKAYA(END.)

4.KAT 407

ARŞ.GÖR. YASİN DEMİRER(MAKİNA)

ARŞ.GÖR. KORAY AHMET KÖSE(MAK.)

 

FIZ103 FİZİK I VİZE SINAVI

02.Ağu.2017

Saat: 13.30

ŞUBE

HOCASI

SINAV SALONU

GÖZETMEN

1.ŞUBE VE 2.ŞUBE

Prof.Dr. Ziya MERDAN

1.KAT 114 NOLU SALON

ARŞ.GÖR.DR.NALAN KAYA (İNŞ.)

ARŞ.GÖR.MURAT AYHAN (İNŞ.)

3.ŞUBE VE 4.ŞUBE

Doç.Dr. Haluk KORALAY

4.KAT 414 NOLU SALON

ARŞ.GÖR. BİLGEHAN ARSLAN (BİL.)

ARŞ.GÖR. MEHTAP ÜLKER(BİL.)

 

MAT102 VE MAT102E MATEMATİK II VİZE SINAVI

03.Ağu.2017

Saat: 15.30

ŞUBE

HOCASI

SINAV SALONU

GÖZETMEN

1.ŞUBE

YRD.DOÇ.DR.ÜLKÜ DİNLEMEZ

1.KAT 114 NOLU SALON

ARŞ.GÖR. SEDA GÜZEL AYDIN(ELK.)

ARŞ.GÖR. UĞUR YEŞİLYURT(ELK.)

2.ŞUBE

YRD.DOÇ.DR.ÜLKÜ DİNLEMEZ

1.KAT 121 NOLU SALON

ARŞ.GÖR. ÖZGE BİCAN SAYILIR(İNŞ.)

ARŞ.GÖR.HÜSEYİN AKAY(İNŞ.)

3.ŞUBE

 

DOÇ.DR.CÜNEYT ÇEVİK

2.KAT 212 NOLU SALON

ARŞ.GÖR. PINAR DEĞİRMENCİOĞLU

KZÖ.          NAGEHAN BÖR(KİMYA)

4.ŞUBE

 

DOÇ.DR.CÜNEYT ÇEVİK

2.KAT 205 NOLU SALON

ARŞ.GÖR. BURAK EFE (END.)

ARŞ.GÖR. SENA AYDOĞAN (END.)

MAT102E

1.ŞUBE

DOÇ.DR.İSMET YÜKSEL

1.KAT 122 NOLU SINIF

ARŞ.GÖR. OĞUZ FAİK SEVEN(MAKİNA)

MAT101E MATEMATİK I VİZE SINAVI

08.Ağu.2017

Saat:15.30

ŞUBE

HOCASI

SINAV SALONU

GÖZETMEN

1.ŞUBE

PROF.DR. OGÜN DOĞRU

1.KAT 114 NOLU SALON

ARŞ.GÖR. M.HAKAN DURAK(ELK.)

ARŞ.GÖR. EFE ARIN(ELK.)

2.ŞUBE

PROF.DR. OGÜN DOĞRU

1.KAT 121 NOLU SALON

ARŞ.GÖR. TUĞÇE DÜZCE(END.)

ARŞ.GÖR. DİLRUBA KARAYEL (END.)

3.ŞUBE

 

DOÇ.DR.İSMET YÜKSEL

2.KAT 212 NOLU SALON

ARŞ.GÖR.YASİN İNAĞ(BİLGİSAYAR)

ARŞ.GÖR.DUYGU ZARALI (BİLGİSAYAR)

 

FIZ104E FİZİK II FİNAL SINAVI

21.Ağu.2017

Saat: 10.30

ŞUBE

HOCASI

SINAV SALONU

GÖZETMEN

1.ŞUBE

PROF.DR. METİN ÖZER

1.KAT 114 NOLU SALON

ARŞ.GÖR. BURAK DÖKMETAŞ (ELK.)

ARŞ.GÖR. İHSAN KANBAZ (ELK.)

2.ŞUBE

PROF.DR. METİN ÖZER

1.KAT 121 NOLU SALON

ARŞ.GÖR.A.KÜRŞAT DEMİR(İNŞ.)

ARŞ.GÖR.ADEM IŞIK (İNŞ.)

3.ŞUBE

DOÇ.DR. ÖZLEM YEŞİLTAŞ

4.KAT 414

VE

 

ARŞ.GÖR. PINAR DEĞİRMENCİOĞLU(KİM.)

ARŞ.GÖR.AHMET AKTAŞ(END.)

 

4.KAT 407

ARŞ.GÖR. İSMET SÖYLEMEZ(END.)

ARŞ.GÖR.M.ÇAĞRI TÜZEMEN(MAKİNA)

 

FIZ103 FİZİK I FİNAL SINAVI

21.Ağu.2017

Saat: 15.30

ŞUBE

HOCASI

SINAV SALONU

GÖZETMEN

1.ŞUBE VE 2.ŞUBE

Prof.Dr. Ziya MERDAN

1.KAT 114 NOLU SALON

ARŞ.GÖR.MERYEM BÖCEK(İNŞ.)

ARŞ.GÖR.MUHAMMED GÜMÜŞ(İNŞ.)

3.ŞUBE VE 4.ŞUBE

Doç.Dr. Haluk KORALAY

2.KAT 212 NOLU SALON

ARŞ.GÖR.BEGÜM MUTLU (BİL.)

ARŞ.GÖR.YAVUZ CANBAY (BİL.)

MAT102 VE MAT102E MATEMATİK II FİNAL SINAVI

24.Ağu.2017

Saat: 15.30

 

ŞUBE

HOCASI

SINAV SALONU

GÖZETMEN

 

1.ŞUBE

YRD.DOÇ.DR.ÜLKÜ DİNLEMEZ

1.KAT 114 NOLU SALON

ARŞ.GÖR. ÇAĞRI ALTINTAŞI(ELK.)

ARŞ.GÖR. ÖMER AYDIN(ELK.)

ARŞ.GÖR. ANIL UTKU

 

2.ŞUBE

YRD.DOÇ.DR.ÜLKÜ DİNLEMEZ

1.KAT 121 NOLU SALON

ARŞ.GÖR. PINAR DEĞİRMENCİOĞLU

KZÖ.          NAGEHAN BÖR(KİMYA)

ARŞ.GÖR.CEREN GÜZEL TURHAN

 

3.ŞUBE

 

DOÇ.DR.CÜNEYT ÇEVİK

2.KAT 212 NOLU SALON

ARŞ.GÖR. USAME UÇAR

ARŞ.GÖR. AYLİN ADEM

 

4.ŞUBE

 

DOÇ.DR.CÜNEYT ÇEVİK

2.KAT 205 NOLU SALON

ARŞ.GÖR.HASAN HÜSEYİN IŞIK(MAKİNA)

ARŞ.GÖR.B.MAHMUT KOCAGİL(MAKİNA)

 

MAT102E

1.ŞUBE

DOÇ.DR.İSMET YÜKSEL

1.KAT 122 NOLU SINIF

ARŞ.GÖR. EMRE YURTKURAN(MAKİNA)

 

               

 

MAT101E MATEMATİK I FİNAL SINAVI

25.Ağu.2017

Saat:10.30

ŞUBE

HOCASI

SINAV SALONU

GÖZETMEN

1.ŞUBE

PROF.DR. OGÜN DOĞRU

1.KAT 114 NOLU SALON

ARŞ.GÖR.DR. ERAY ÖZBEK (İNŞ.)

ARŞ.GÖR. KAAN YÜNKÜL (İNŞ.)

2.ŞUBE

PROF.DR. OGÜN DOĞRU

1.KAT 121 NOLU SALON

ARŞ.GÖR. ABDURRAHİM DAL(MAKİNA)

ARŞ.GÖR.TUTKU SAATÇİ(MAKİNA)

3.ŞUBE

 

DOÇ.DR.İSMET YÜKSEL

2.KAT 212 NOLU SALON

ARŞ.GÖR.FEYZA OKAY YILDIRIM(BİL.)

ARŞ.GÖR.METEHAN GÜZEL(BİL.)